שלום,

אני עודד שלם, מטפל מנוסה בתחום הרפואה המשלימה, עם למעלה משבע שנים המוקדשות לתחום זה. אני מומחה לטיפול בכאבים כרוניים ובמחלות הנובעות מחוסר איזון של ימינו כמו מתח ועומס של חיי היומיום. עבורי, אין הרגשה טובה יותר מלראות את הניצוץ בעיניי המטופל לאחר טיפול שמקל על כאבו בצורה משמעותית. הרגשה זו מתגמלת אותי מאוד ונותנת לי רצון להמשיך לעזור למטופלים נוספים.

באמצעות אבחון קפדני ותוכניות טיפול מותאמות אישית, אני שואף לספק פתרון יעיל ועל כך מעידים המשובים של מאות ממטופליי. רבים ממטופליי מחפשים את השירותים שלי לאחר מיצוי דרכים קונבנציונליות כמו ניתוחים שונים וטיפולים חודרניים. כמו כן, אצל מרבית מטופליי ישנה הסתמכות יומיומית על תרופות משככות כאבים עד הגעתם לטיפול אצלי. אני מאמין ביכולת הריפוי הטבעית של הגוף תוך מתן פתרונות טבעיים, יעילים והוליסטיים.

עבור כך הקמתי שתי קליניקות בהן מגוון רחב של טיפולים טבעיים כולל דיקור, כוסות רוח, אלקטרו-אקופונקטורה ועוד. אני סמוך ובטוח מניסיוני שישנה דרך טבעית לטיפול בבעיה שגורמת לך סבל רב, תסכול וקושי יומיומי. לכן, אני כאן עבורך ללוות אותך בתהליך הריפוי והשיקום. מומלץ ליצור קשר כבר עכשיו שנתחיל את תהליך הריפוי כבר מהיום.

יש בי סיפוק רב מהתחום שבחרתי

בחרתי בתחום זה מתוך אמונה שתמיד קיימת דרך נוספת לטיפול בבעיה ומתוך דאגה לבריאות הלקוחות. ממשובים שערכתי עם לקוחותיי, למדתי כי מענה הוליסטי ללקוח משפר את מצבו הבריאותי לאורך זמן ולכן אני מקפיד ליצור שיתופי פעולה עם אנשי מקצוע בתחומים משיקים, כגון: מאמני כושר ותזונאים ועוד, דבר המשדרג את הטיפול הרפואי, תורם ערך מוסף, ולמעשה משלים את הטיפול הרפואי.

אני רואה בעבודתי מחויבות ללקוחותיי, תמיד שואף קדימה, חוקר, לומד טכניקות טיפול חדשות ומעשיר את הידע שלי, על מנת לתת מענה לכאבכם ולשפר את איכות חייכם, כדי שתוכלו לחיות ללא סבל.

  • בוגר מסלול לימודים של ארבע שנים בעיסוי אינטגרטיבי ב"מכללת רידמן", המכללה הבינלאומית לרפואה משלימה.
  • מוסמך בדיקור אינטגרטיבי (אקופנטורה & דיקור יבש).
  • בוגר לימודי סו-ג'וק במכללת ״איגוד הסו-ג׳וק הבינלאומי".
  • ספורטתרפיסט בקבוצת ספורט בליגת העל בכדורגל (2019-2021)
  • מעסה רפואי אורטופדי, ספורטתרפיסט, מוסמך M.T

כתבה במיי-נט

פורסמה במדור בריאות ב 2021 

כתבה בוואלה

פורסמה במדור מומלצים ב 2021