מטופלים ממליצים

לירון נ.
קרא עוד
"אחרי שבוע שלם עם גב תפוס וכאבים בלתי נסבלים שמקשים על התפקוד היומיומי הגעתי ל Oded Shalem ואחרי עיסוי מטורף וכוסות רוח אני מרגיש חדש לגמריי! עודד אתה תותח על ותודה ענקית שפינית זמן וקיבלת אותי מעכשיו לעכשיו!!!! אין דברים כמוך!!!"
לימור פ.
קרא עוד
"הגעתי לעודד עם כאבי תופת, עמוד שדרה מותני כאוב. מה לא ניסיתי... שיאצו, פיזיותרפיה, זריקות... כלום לא עזר. הפכתי מושבתת וכל צעד כאב לי. קיבלתי עיסוי רפואי מקצועי ביותר, מושקע, מדויק, עם הסבר ורגישות. ואף מהנה! אין אחד שלא ראה אותי אח"כ ששאל על פשר החיוך שמרוח עליי. לא זוכרת מתי בפעם האחרונה הייתי נטולת כאב! כבר קבעתי את הטיפול הבא. ממש ממליצה בחום ומכל הלב."
שירי ש.
קרא עוד
"ממליצה בחום על המעסה מספר 1! שירות מצוין והאמת המסג הכי טוב שהיה לי עד היום. הייתי שבוע שעבר במסג בהולמס פלייס עזריאלי, ועשיתי לפני כן בעוד מקומות "נחשבים" אבל המסג של עודד שלם הוא מבחינתי המסג הכי טוב עד היום!!! ממליצה בחום!"
אבי ש.
קרא עוד
"תודה רבה לעודד, מעסה מצויין שנותן שירות מהיר במיוחד ומגיע גם עד לבית הלקוח תוצאות מעולות אין ספק שאמשיך את הטיפול אצלו 😊"
חיים כ.
קרא עוד
"הגעתי לעודד עם בלט דיסק וכאבים בכל הגוף. לאחר מספר טיפולים המצב השתפר. הייתי אצל כמה מטפלים ועודד הוא הכי טוב שהייתי. ממליץ"
יובל ב.
קרא עוד
"עודד היקר! הגעתי אליך אחרי יומיים בהם לא הצלחתי לעשות תנועות עם היד ובעיקר עם כאבי תופת. קצת יותר משעה של טיפול קשוב וסובלני הוצאת אותי בנאדם חדש! הצלת אותי! תודה רבה. ממליצה בחום"
הקודם
הבא

צפו בביקורות שקיבלנו מלקוחותינו:

תודה רבה שבחרתם ליצור אתנו קשר.
נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!

× איך אפשר לעזור?