עיסוי במשרד

מה יכול להיות יותר מפנק ומרגיע, מאשר עיסוי במשרד באמצע יום העבודה? היום כבר ברור לרוב החברות ולרוב הארגונים, כי העובדים מהווים את המשאב החשוב ביותר שלהם. עובדים מרוצים ושבעי רצון, יחזיקו במוטיבציה גבוהה לתרום לחברה ולהגדיל את תפוקת העבודה שלהם. תחושת השייכות שלהם בחברה תגדל והם ייראו בה חלק מהחיים שלהם, דבר שכמובן יימנע חילופי עובדים תכופים והוצאות מיותרות על תהליכי גיוס. אחת הדרכים היעילות ביותר להגביר את הנאמנות של העובדים שלכם היא שירותי עיסוי במשרד.

אנו בקליניקה של עודד שלם נשמח להציע לכם שירותי עיסויים במשרד בסטנדרטים הגבוהים ביותר. צוות המעסים שלנו מנוסה ומקצועי ויבטיח לעובדים שלכם פינוק משחרר ומרגיע באמצע היום. נשמח לשחרר שרירים תפוסים, להזרים את הדם ולשפר את יכולות הקשב והריכוז של העובדים שלכם, באמצעות טיפולים קצרים ואינטנסיביים.

כל היתרונות של עיסוי במשרד

אם בעבר עיסויים וטיפולי גוף שונים השתייכו אך ורק לספא ולחופשות חלומיות בחו"ל, היום כבר ניתן למצוא יותר ויותר חברות, המחליטות לשלב עיסויים בימי הכיף שלהם לעובדים או עיסויים במשרד בתור צ'ופר באמצע יום העבודה. מדובר על דרך מעולה לשפר את שביעות הרצון של העובדים, להבטיח כי העובדים יגיעו לעבוד מהמשרד ולא יישארו בבית וכמובן להעניק להם במתנה עיסוי מפנק ומרגיע. העיסוי יכול לשחרר מתח ולחץ מיותרים, המפריעים ליכולות הקשב והריכוז של העובדים. מעבר לכך, העיסוי ישפר את זרימת הדם, יגביר את הערנות וישחרר שרירים תפוסים, העלולים למשוך חלק ניכר מתשומת הלב של העובד. אך באמצעות העיסוי ניתן לשחרר את הגוף ואת הנפש ולשלוח את העובד להמשך יום העבודה שלו עם חיוך ענק על הפנים. הדבר יתבטא כמובן במצב הרוח של העובד, בצורה שבה הוא מתקשר עם שאר העובדים או הלקוחות וברמת ההערכה שלו למקום העבודה.

מה כדאי לדעת לגבי עיסוי במשרד?

קודם כל, חשוב להזמין מעסים מקצועיים ואיכותיים, שיוכלו להעניק לעובדים שלכם טיפולים ברמה הגבוהה ביותר. ידוע כי שעות עבודה ארוכות מול המחשב, עלולות לגרום לשחיקה אפילו אצל טובי העובדים. אך באמצעות מסאז משחרר, תוכלו להגדיל את היעילות של העובדים ואת תפוקת העבודה שלהם. המסאז יעלה את רמות האנרגיה ויבטיח לכם עובדים מחייכים ומרוצים עד סוף היום. המטפלים יכולים לעבור בין העובדים ולבצע איתם מתיחות ותרגילים שונים, להפחתת המתח על הגב, הצוואר או הכתפיים. כמו כן, ניתן להקים פינת טיפולים, שתכלול מיטות טיפולים או כיסא טיפול כמו גם את יתר ציוד הנדרש כגון שמנים לעיסוי, סדינים וכל זאת לשם ביצוע מסאז'ים מושקעים ומקצועיים יותר.

אנו בקליניקה של עודד שלם נשמח לספק לכם שירותי עיסוי במשרד. אנו מאמינים כי באמצעות עיסוי מקצועי ואיכותי, ניתן לשפר את מצב הרוח וההרגשה הכללית. זוהי דרך מעולה להגדיל את הערנות והריכוז של העובדים וכמובן לשחרר את המתח שהצטבר לאורך היום. לפרטים נוספים, צרו קשר.

אנו בקליניקה נשמח לסייע לכם, במומחיות רבה ועם שנים של ניסיון. בקרוב, תוכלו לחוות הקלה משמעותית! למידע נוסף, ייעוץ, ותיאום תורים צרו קשר עכשיו  050-818-4444