עיסוי ספורטאים

עודד שלם – מעסה רפואי אורטופדי, ספורטתרפיסט, מוסמך M.T ובעל הסמכה בדיקור יבש

מבצע לשנת 2022! לזמן מוגבל!

אבחון וטיפול הכרות 60 דק׳ רק ב-350₪ !! במקום ב-450₪

ימים
שעות
דקות
שניות

עיסוי ספורטאים מיועד לקהל הספורטיבי, למי שעוסק בספורט באופן יומיומי. עיסוי ספורטאים מבוסס על סוגי עיסויים שונים כמו עיסוי שוודיעיסוי רקמות עמוק, כוסות רוחות ועוד. בעיסוי עבור ספורטאים, ישנה התמקדות בפציעות, ובבעיות ספציפיות כגון כאבי צוואר, רגליים ועוד.

הזמנת תורים

באיזה סוגי עיסויים מטפלים בספורטאים?

לפני תחילת הטיפול עם ספורטתרפיסט אנחנו נכיר ונלמד את המטופל, נבין באיזה עולם ספורט הוא נמצא ומשם נלמד על העומסים שפועלים על הגוף שלו, בנוסף נדבר על פציעות עבר ושגרת יום יום – כל אלו לטובת התאמת הטיפול הטוב ביותר לכל ספורטאי.

סוגי העיסוי בהם נטפל בספורטאים משתנים בהתאם לכל אלו לצד הסיבה שלשמה נדרשת הטיפול, בעזרת כל הנתונים האלו נטפל באמצעות מספר סוגי עיסויים:

 • עיסוי ספורטאים באמצעות עיסוי רקמות עמוק
 • עיסוי ספורטאים באמצעות עיסוי שוודי
 • עיסוי ספורטאים באמצעות כוסות רוח
 • עיסוי ספורטאים באמצעות טריגר פוינט (נקודות לחיצה)
 • עיסוי ספורטאים באמצעות עיסוי רפואי
 • עיסוי ספורטאים באמצעות עיסוי רפואי משולב

באמצעות הטיפולים האלו עם תוכנית עבודה נוכל להגיע להחלמה מפציעות ואף למנוע מהן להופיע מלכתחילה.

 

באיזה פציעות נטפל באמצעות עיסוי לספורטאים?

רשימת הפציעות בהן ניתן לטפל באמצעות עיסוי ספורטאים היא ארוכה, מאחורי הטיפול עומדות מאות שנים של ניסיון וידע מצטבר בטיפולים לאלו העוסקים בספורט. כך לדוגמה טיפול באמצעות עיסוי משפיעה על הגוף שלנו:

 • טיפול בעיוותי גוף ואי יציבות – באמצעות הטיפול נוכל "לתקן" עיוותי יציבה ודפוסי תנועה לא נכונים שנובעים מפעילות ספורטיבית עצימה.
 • הגדלת גמישות וטווחי התנועה – באמצעות הטיפול נוכל להגדיל את גמישות השרירים וטווחי התנועה שלהם בעזרת מתיחות מדויקות והנעה של מפרקים בזמן הטיפול.
 • שיפור מחזור הדם – עיסוי לספורטאים משפר את זרימת הדם בגוף, עם שיפור זרימת הדם כך נוזלים, חמצן וחומרי מזון מגיעים באופן יעיל יותר ליעדם ותהליך סילוק פסולת מטאבולית מתייעל גם כן.
 • טיפול בהתאוששות מפעילות ספורט אינטנסיבית – לאחר פעילות ספורטיבית אינטנסיבית הגוף שלנו פצוע. באמצעות טיפול בעיסויים נוכל לקצר את טווח המנוחה הנדרש בין כל פעילות ספורטיבית עצימה ולהכין את הספורטאי לתחרות, יעד וליווי בתקופת אימונים.
 • טיפול בלחץ נפשי והכנה מנטלית – ספורטאים נתונים בלחץ מתמיד של להגיע לתוצאה הטובה ביותר ולדחוף את היכולות שלהם. ההשפעה של לחץ זה לא רק פיזית אלא גם מנטלית, כחלק מהטיפול נוריד את רמת ה"סטרס" בגוף והעלאת הריכוז המנטאלי ביעד.
 

עיסוי ספורטאים עד הבית

העיסוי עד הבית לספורטאים מתאים לאלו שגרים רחוק מהקליניקות טיפול שלנו או בעלי לוח זמנים צפוף וצריכים שנגיע עד אליהם בכדי לבצע את העיסוי. באמצעות שירות עיסוי עד הבית אנחנו מתאימים בצורה הנוחה ביותר את הטיפול לשגרת הספורטאי – מבלי שיצטרך להגיע לקליניקה שלנו והתאם לזמן הפנוי והמתאים לו, עיסוי עד הבית הוא הפיתרון המושלם.

 

תדירות עיסוי ספורטאים

כל ספורטאי יודע שתוצאות הן לא מידיות – הן בספורט והן בהחלמה. לכן מומלץ לשלב את העיסוי כחלק משגרת האימונים. עיסוי אחד אכן ישפר ויטפל בפציעות קיימות אבל כדי להגיע לתוצאות מקסימליות מומלץ לבנות תוכנית טיפולים המותאמת באופן אישי לכל ספורטאי.

 

עיסוי ספורטאים - לא רק טיפול בפציעות אלא גם מניעה

למרות שטיפול באמצעות עיסוי לספורטאים היא אופציה מצוינת להתמודדות עם פציעות, דלקות ובעיות יציבה, הטיפול מתאים וכדאי בכדי למנוע מפציעות אלו להופיע מלכתחילה.
באמצעות הטיפול אנחנו נוכל להוריד את רמת הפציעות ב-30 עד 40 אחוזים. בנוסף נוכל למנוע דלקות מלהופיע, נגדיל את הגמישות (שרירים גמישים משמע סיכוי לפציעה נמוך יותר) ונעבוד על הורדת סטרס נפשי.

 

כיצד מתבצע עיסוי לספורטאים

הטיפול מתבצע כאשר המטופל על מיטה מיוחדת המאפשרת שכיבה על הבטן, הגב ועל הצד בצורה נוחה. לעיתים הטיפול יכלול עיסויים בישיבה או בתנוחות שונות בשכיבה – בהתאם לסגנון הטיפול המתאים ביותר למטופל.

האם יש הגבלות לפני ואחרי עיסוי לספורטאים?

לפני עיסוי ספורטאים מומלץ לא לאכול ארוחה גדולה לפני הגעה לטיפול ולאחריו מומלץ לא להיחשף לקור ולהקל על הגוף בשעות הבאות מבחינה פיזית. למרות שהדרישות לפני ואחרי הטיפול אינם גדולות הן חיוניות לתהליך השיפור מפגישה לפגישה.
מומלץ לתאם ולסדר את האימונים השבועיים בהתאם לזמן הטיפול – תוכלו להתייעץ טלפונית איתנו ובהתאם לסוג הספורט בו אתם עוסקים ולתדירות האימונים נבחר ביחד את הזמן הנכון ביותר לביצוע הטיפול.

 
עיסוי ספורטאים - עודד שלם עם לקוח
בתמונה: עודד שלם יחד עם סילבי ז'אן, כדורגלנית
עיסוי ספורטאים - עודד שלם עם לקוח
בתמונה: עודד שלם יחד עם לירוי צעירי לאחר טיפול
עיסוי ספורטאים לשחקני הפועל כפר סבא

מטופלים ממליצים

לירון נ.
קרא עוד
"אחרי שבוע שלם עם גב תפוס וכאבים בלתי נסבלים שמקשים על התפקוד היומיומי הגעתי ל Oded Shalem ואחרי עיסוי מטורף וכוסות רוח אני מרגיש חדש לגמריי! עודד אתה תותח על ותודה ענקית שפינית זמן וקיבלת אותי מעכשיו לעכשיו!!!! אין דברים כמוך!!!"
לימור פ.
קרא עוד
"הגעתי לעודד עם כאבי תופת, עמוד שדרה מותני כאוב. מה לא ניסיתי... שיאצו, פיזיותרפיה, זריקות... כלום לא עזר. הפכתי מושבתת וכל צעד כאב לי. קיבלתי עיסוי רפואי מקצועי ביותר, מושקע, מדויק, עם הסבר ורגישות. ואף מהנה! אין אחד שלא ראה אותי אח"כ ששאל על פשר החיוך שמרוח עליי. לא זוכרת מתי בפעם האחרונה הייתי נטולת כאב! כבר קבעתי את הטיפול הבא. ממש ממליצה בחום ומכל הלב."
שירי ש.
קרא עוד
"ממליצה בחום על המעסה מספר 1! שירות מצוין והאמת המסג הכי טוב שהיה לי עד היום. הייתי שבוע שעבר במסג בהולמס פלייס עזריאלי, ועשיתי לפני כן בעוד מקומות "נחשבים" אבל המסג של עודד שלם הוא מבחינתי המסג הכי טוב עד היום!!! ממליצה בחום!"
אבי ש.
קרא עוד
"תודה רבה לעודד, מעסה מצויין שנותן שירות מהיר במיוחד ומגיע גם עד לבית הלקוח תוצאות מעולות אין ספק שאמשיך את הטיפול אצלו 😊"
חיים כ.
קרא עוד
"הגעתי לעודד עם בלט דיסק וכאבים בכל הגוף. לאחר מספר טיפולים המצב השתפר. הייתי אצל כמה מטפלים ועודד הוא הכי טוב שהייתי. ממליץ"
יובל ב.
קרא עוד
"עודד היקר! הגעתי אליך אחרי יומיים בהם לא הצלחתי לעשות תנועות עם היד ובעיקר עם כאבי תופת. קצת יותר משעה של טיפול קשוב וסובלני הוצאת אותי בנאדם חדש! הצלת אותי! תודה רבה. ממליצה בחום"
הקודם
הבא

מוצרים משלימים לעיסוי הרפואי

בקליניקה שלי אני משתמש במגוון מוצרים משלימים הנותנים ערך מוסף לטיפול הרפואי

חדש! ניתן לרכוש מוצרים שונים לשימוש אישי

* במחיר מיוחד *

מכשיר טנס
כדור עיסוי

צפו בביקורות שקיבלנו מלקוחותינו:

תודה רבה שבחרתם ליצור אתנו קשר.
נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!