עיסוי שוודי בתל אביב

עיסוי שוודי בתל אביב נחשב לאחד מסוגי העיסוי הנפוצים והפופולאריים ביותר, מאחר ועיסוי שוודי נחשב לעיסוי מפנק, שיכול להתאים לכל אחד. כל מי שמרגיש חוסר אנרגיה, עייפות ותחושה כללית לא טובה, יכול להרוויח המון מעיסוי שוודי מקצועי ואיכותי. העיסוי השוודי מאפשר להזרים את הדם ואת נוזל הלימפה, לעודד את סילוק הרעלים מהגוף ולהחזיר את האנרגיה ואת הוויטאליות. חשוב כמובן לגשת לקליניקה מקצועית ואיכותית, על מנת להבטיח לעצמכם את העיסוי האידיאלי ביותר עבורכם.

עיסוי שוודי בתל אביב – למי זה יכול להועיל?

עיסוי שוודי הינו עיסוי קלאסי, הכולל שימוש בטכניקות של ליטוף, לישה, הקשה, רטט וחיכוך. העיסוי יכול להפחית לחצים נפשיים ומתח שרירי וכמובן להקל במקרים של שרירים תפוסים. כמו כן, מטופלים רבים מדווחים על תחושת רוגע ונינוחות בסיום הטיפול, מאחר והעיסוי השוודי ידוע ביכולת שלו ליצור תחושה של הרמוניה כללית וכמובן לשפר את זרימת הדם לעור ולרקמות הגוף השונות. מעבר לכך, מדובר על טיפול שיכול להתאים לאנשים הסובלים מבעיות רפואיות כרוניות, כגון אסתמה ומיגרנות. ידוע כי העיסוי יכול להקל על בעיות נשימה אצל ילדים וכמובן להפחית כאבי גב תחתון אצל מבוגרים. מחקרים שנעשו בנושא מראים כי עיסוי שוודי יכול לשפר את תפקוד יותרת המוח אצל תינוקות, לכן הוא מומלץ לכל גיל, מתינוקות ועד קשישים. טכניקות העיסוי השונות יכולות להקל על בעיות עיכול, לטפל בכאבי גב, לשחרר כאבי צוואר, למנוע פציעות ספורט ולהגביר את זרימת החמצן בגוף.

מה חשוב לדעת לגבי עיסוי שוודי בתל אביב?

כל מי שמגיע לעיסוי שוודי חייב לציין בפני המטפל כאבים ובעיות רפואיות שהוא סובל מהן. המטרה היא לנסות להקל על המכאובים השונים וכמובן להימנע מגרימת נזק. לכן המטפל חייב להכיר את המצב הבריאותי שלכם ואף להיות מיודע לגבי אלרגיות לחומרים שונים, שעלולים להימצא בשמנים או בקרמים. כמו כן, נשים בהיריון צריכות לדווח על כך למטפל וחשוב לציין אזורים בגוף, שלא נעים לכם כשנוגעים בהם. מומלץ להימנע מארוחה כבדה לפני העיסוי, מאחר והמזון עלול להכביד עליכם ואף לגרום לתחושה לא נעימה. הטיפול עצמו אורך לרוב בין 45 – 90 דקות, בהתאם להעדפות האישיות שלכם. הטיפול אמור להיות נינוח ונעים, לכן במידה והמטפל מתעכב על אזור שאינו נעים למגע, או משתמש ביותר מידי לחץ, חשוב לציין זאת לפניו. אין שום צורך לסבול, מאחר והמטרה היא ליהנות מהטיפול ולהפוך אותו לחוויה חיובית ומשחררת.

אנו בקליניקה של עודד שלם נשמח לספק לכם עיסוי שוודי בתל אביב. אנו מתמחים בטיפול בבעיות רפואיות שונות ונשמח לסייע לכם להקל על המכאובים השונים ואף למנוע מראש את התפתחות הבעיה. אנו מקפידים להתאים את העיסוי השוודי לכל מטופל, בהתאם לצרכים והעדפות אישיות. לקבלת מידע נוסף ותיאום תור, צרו קשר!

אנו בקליניקה נשמח לסייע לכם, במומחיות רבה ועם שנים של ניסיון. בקרוב, תוכלו לחוות הקלה משמעותית! למידע נוסף, ייעוץ, ותיאום תורים צרו קשר עכשיו  050-818-4444