טיפולים נוספים בקליניקה

בעיות רפואיות

טיפול בכאבי ברכיים

עיסוי רפואי להקלה בכאבי הברכיים. המטרה העיקרית של העיסוי הרפואי היא לשחרר את המתחים והצמיחות העצבית בגוף. העיסוי מפחית את הכאב ומשפר את זרימת הדם באזור הברכיים

כאבי ברכיים

כאבי ברכיים הם תופעה נפוצה שיכולה להיגרם כתוצאה ממגוון רחב של מקרים. פציעות ספורט, דלקות, אוסטאוארטריטיס (שחיקת סחוס), פגיעות שונות ושחיקה של הברכיים.

סימפטומים של כאבי ברכיים

תחושת צמרמורת, נפיחות וכאבים המקשים על התנועה והתפקוד היום יומי. במקרים מסויימים, שהכאבים חזקים מאד, קיים קושי לבצע פעולות שגרתיות בסיסיות כמו הליכה ועמידה במקום.
ניתן לטפל בכאבי הברכיים באמצעות דיקור, עיסוי רפואי ופיזיותרפיה.
כמו כן שינוי בסגנון החיים כגון: שמירה על משקל נכון, אימוני יוגה, או כל סוג של אימון בהתאמה ובאיזון עם הגוף יקלו משמעותית על הכאבים ויאפשרו חזרה לשגרת חיים תקינה.

מה דרכי הטיפול היעילים לטיפול בכאבי ברכיים

1. דיקור יבש הוא טכניקה המשמשת לטיפול במגוון בעיות בריאותיות, כולל בעיות ברכיים. הדיקור מתבצע על ידי החדרה של מספר מחטים דקים לעומק העור בנקודות מסוימות בגוף. הדיקור בנקודות אלה ממריצות את זרימת הדם והחצמן בגוף וכך עוזרות להקלה בכאבים.
דיקור יבש עשוי להיות הטכניקה היעילה ביותר להקלה על הכאבים ולסייע בהחלמה. עם זאת, חשוב להיוועץ עם מטפל מוסמך כדי לוודא שטיפול זה הוא הכי מתאים ונכון לטיפול בבעיה. בנוסף, חשוב להתעדכן בכל האפשרויות לטיפול בכאבי ברכיים ולא להסתמך רק על סוג טיפול בודד.

2. עיסוי רפואי – המטרה העיקרית של העיסוי הרפואי היא לשחרר את המתחים והצמיחות העצבית בגוף. העיסוי מפחית את הכאב ומשפר את זרימת הדם באזור הברכיים. העיסוי מתמקד באיזור הברכיים ובאיזורים הסמוכים אליו.

כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר, חשוב לבחור במטפל מקצועי ומוסמך לביצוע עיסוי רפואי ו/או דיקור יבש לברכיים.