עיסוי רקמות עמוק

עודד שלם – מעסה רפואי אורטופדי, ספורטתרפיסט, מוסמך M.T ובעל הסמכה בדיקור יבש

לתיאום טיפול, שאלות ובירורים:

עיסוי רקמות עמוק מתמקד בשכבות העמוקות של השרירים ונעשה לאורך ולרוחב סיבי הרקמה בגוף ובכך מרכך ומגמיש את השרירים ומשפר זרימת דם. עיסוי רקמות עמוק משפיע על אלסטיות השרירים וכתוצאה מכך משפר את טווח התנועה, ומקל משמעותית על כאבים כרוניים.

למי מתאים טיפול באמצעות עיסוי רקמות עמוק?

עיסוי רקמות עמוק מתאים לכל מי שסובל מכאבים כרוניים, שרירים תפוסים, בעיות אורטופדיות, הגבלת טווח תנועה ולכל מי שאוהב עיסוי יותר מאסיבי. העיסוי מסייע להקלה על המתח הגופני והנפשי.

תופעת הלוואי של מתח פיזי ונפשי באה לידי ביטוי בכיווץ רקמות שמוביל לחוסר גמישות השרירים ובעיות זרימה של חומרים חיוניים כמו דם וחמצן אל השרירים. בנוסף לקושי של חומרים חיוניים אלו להגיע אל הרקמות, הגוף מתקשה לפנות פסולת מהרקמות בשל בעיות הזרימה.

בעיסוי רקמות עמוק אנחנו נוכל לטפל בבעיות פיזיולוגיות כרוניות לצד כאבים ובעיות שכיחות בגוף האדם:

 • עיסוי רקמות עמוק לכאבי גב
 • עיסוי רקמות עמוק לכאבי צוואר
 • עיסוי רקמות עמוק לשחרור שרירים תפוסים
 • עיסוי רקמות עמוק לטיפול בפריצת דיסק
 • עיסוי רקמות עמוק לטיפול בבלט דיסק
 • עיסוי רקמות עמוק לטיפול בפציעות הנובעות מעומס ספורטיבי
 • עיסוי רקמות עמוק לטיפול באי גמישות
 • עיסוי רקמות עמוק לטיפול בבעיות יציבה
 • עיסוי רקמות עמוק לשיפור תנועתיות
 • עיסוי רקמות עמוק כחלק משגרת אימונים של ספורטאיים
 • עיסוי רקמות עמוק לשיפור זרימת הדם והורדת הלחץ בגוף

 

באמצעות הטיפולים האלו עם תוכנית עבודה נוכל להגיע להחלמה מלאה מפציעות ואף למנוע מהן להופיע מלכתחילה.

מסאז' רקמות עמוק עד הבית

בין אם אתם סובלים מכאבים ופציעות כרוניים או לא, תוכלו להזמין שירותי מסאז' רקמות עמוק עד הבית. כחלק מהטיפול נבנת תוכנית טיפולים המתאימה לכל אדם בהתאם לבעיה בה אנחנו רוצים לטפל, תכיפות הטיפולים ושגרת היום יום שלו. עיסוי רקמות עמוק עד הבית הוא פיתרון מצוין לבעלי מוגבלויות המתקשים להגיע באופן עצמאי לקליניקות שלנו, למטופלים הגרים רחוק מאיזורי הטיפול בקליניקות ולאנשים בעלי לוח זמנים צפוף שרוצים להינות מעיסוי רקמות עמוק בבית שלהם מבלי שיצטרכו לצאת ממנו. 

יתרונות עיסוי רקמות עמוק

מסאז' רקמות עמוק הינו בעל יתרונות רבים ונבחר כשיטת טיפול מועדפת לאורך שנים רבות ע"י אורטופדים ופיזיוטרפיסטים וזאת בשל אופי הטיפול ומגוון הבעיות הרפואיות הרחב שבהן ניתן לטפל באמצעות עיסוי רקמות עמוק. 

 • עיסוי רקמות עמוק הינו עיסוי ממוקד ויעיל לאזור הבעייתי
 • עיסוי רקמות עמוק משפר זרימת דם וטווח תנועה
 • עיסוי רקמות עמוק מקל ומוריד לחץ פיזי ונפשי

 

חשוב לציין כי לרוב טיפול אחד לא יפתור את הבעיה אלא יקל מעט על הכאב וישפר את ההרגשה למספר ימים. על מנת שהמסאז' יהיה אפקטיבי, יש להקפיד על טיפול רציף וקבוע באופן תדיר אחת לשבוע ו/או שבועיים.

כיצד מתבצע עיסוי רקמות עמוק?

הטיפול מתבצע כאשר המטופל על מיטה מיוחדת המאפשרת שכיבה על הבטן, הגב ועל הצד בצורה נוחה. לעיתים הטיפול יכלול עיסויים בישיבה או בתנוחות שונות בשכיבה – בהתאם לסגנון הטיפול המתאים ביותר למטופל.

הטיפול אינו כואב אך עם זאת חשוב לציין כי בזמן הטיפול באזורים מסוימים המטפל יחוש מידת לחץ וכאב קל – תוכלו להיות בטוחים שצוות המטפלים המקצועי שלנו ידע לזהות מתי מטופל חש בכאב ולהתאים את מידת הלחץ המופעל בזמן הטיפול. יש לזכור כי הסטיגמה של "כמה שלוחצים חזק יותר ככה הטיפול טוב יותר" היא רק סטיגמה – מעסה רקמות עמוק מקצועי ידע להתאים את מידת הלחץ בהתאם למיקום הטיפול בגוף, סוג הבעיה בה מטפלים ולמטופל ספציפי.  

האם יש הגבלות לפני ואחרי עיסוי רקמות עמוק?

מומלץ לא לאכול ארוחה גדולה לפני הגעה לטיפול ולאחריו מומלץ לא להיחשף לקור ולהקל על הגוף בשעות הבאות מבחינה פיזית. למרות שהדרישות לפני ואחרי הטיפול אינם גדולות הן חיוניות לתהליך השיפור מפגישה לפגישה.

מומלץ לתאם את הטיפול מראש ולשתף את המטפל בסדר יום שלכם – ככה תוכלו ביחד למצוא את הזמן הטוב ביותר לביצוע העיסוי רקמות עמוק ולאפשר התאוששות והחלמה של הגוף.

מוצרים משלימים לעיסוי

בקליניקה שלי אני משתמש במגוון מוצרים משלימים הנותנים ערך מוסף לטיפול הרפואי

חדש! ניתן לרכוש מוצרים שונים לשימוש אישי

* במחיר מיוחד *

מכשיר טנס
כדור עיסוי

צפו בביקורות שקיבלנו מלקוחותינו:

תודה רבה שבחרתם ליצור אתנו קשר.
נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!